KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122036
nr 1412 2036
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Rivstart Motorcross", Monogramsignerad. Olja på pannå, 55x45,58x49, yttermått inklusive ram: 60x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:38:38
100 kr
150 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg